Kontakt

Sekretariat

Mistras råd för evidensbaserad miljövård (EviEM)
Stockholm Environment Institute
Box 24218
104 51 Stockholm

Besöks/Leveransadress
Linnégatan 87D
115 23 Stockholm

Fakturaadress
EviEM Sif Johansson
Stockholm Environment Institute
Box 24218
104 51 Stockholm

Organisationsnummer: 802014-0763

E-post: info@eviem.se

Twitter: @MistraEviEM

Sif Johansson

Verksamhetschef
Mobil: +46 (0)73 029 6507
E-post: sif.johansson@eviem.se



Claes Bernes

Biträdande verksamhetschef
Mobil: +46 (0)73 031 8103
E-post: claes.bernes@eviem.se



Neal Haddaway

Projektledare och Forskningskoordinator
Mobil: +46 (0)70 217 3389
E-post: neal.haddaway@eviem.se



Magnus Land

Projektledare
Mobil: +46 (0)70 231 6763
E-post: magnus.land@eviem.se



Biljana Macura

Projektledare
Mobil: +46 (0)70 255 0334
E-post: biljana.macura@eviem.se



Karolin Andersson

Projektkoordinator
Mobil: +46 (0)70 388 1490
E-post: karolin.andersson@eviem.se



Filippa Ek

Projektassistent (endast e-post och SMS)
Mobil: +46 (0)76 137 1920
E-post: filippa.ek@eviem.se